Укрпроминвест 

Украина

http://

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать
×

Укрпроминвест 

У квітні 2005 року одне з найбільших вітчизняних підприємств „Український промислово-інвестиційний концерн”, до складу якого входило понад 30 підприємств різних напрямків діяльності, змінив свою організаційну структуру, об’єднавши їх у Групу „Укрпромінвест”.

Концерн „Укрпромінвест” був заснований у 1993 році. Назва підприємства цілковито передавала мету його появи – інвестиції в промисловість України. Проте, за 12 років економічні умови часом докорінно змінювалися і концерн успішно моделював свою роботу згідно з вимогами національного законодавства та тогочасними ринковими умовами. Не зважаючи на хаотичні умови приватизації, у роботі зі своїми підприємствами, концерну завжди вдавалося дотримуватися власного визначеного стилю: зростання кількості робочих місць та рівня заробітної плати, інвестиції у виробничі програми та повна реконструкція підприємства, а зрештою – налагодження випуску конкурентноздатною продукції.

Реорганізація концерну є першим кроком до створення структури, зрозумілої та звичної іноземному інвестору. Нове утворення являє собою групу компаній, групу компаній, які об’єднуються на добровільних засадах з подальшою можливістю прийому до об’єднання нових членів. Нова форма підприємства передбачає більш динамічну співпрацю із західними корпораціями, оскільки дозволяє оперувати зведеним балансом підприємств групи, що, безперечно, дає більше підстав претендувати на партнерські взаємовідносини з крупними фінансовими інститутами.

У планах нового об’єднання – продовження інвестування в економіку України через розвиток наявної бази підприємств, вихід на міжнародні ринки фінансових запозичень з перспективою роботи на західних ринках цінних паперів.

Співзасновниками Корпорації є такі відомі в Україні підприємства, як „Рошен” та усі кондитерські фабрики, що входять до його складу, „Рідна марка”, промислово інвестиційний холдинг „Богдан”, ВАТ „Черкаський автобус”, Луцький автомобільний завод. ЗАТ „Укрпромінвест”, до речі, також став співзасновником нової структури – свого фактичного наступника.

Довідка.


Середня кількість працівників на підприємствах групи „Укрпромінвесту” у 2004 році скала 14,5 тис. Чоловік. Валовий прибуток підприємств Групи за 2004 рік – понад 4 млрд. грн.. Сума сплачених у 2004 році податків майже 313 млн. грн..