ООО Киевподземдорстрой концерн 

Украина

Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Я хочу тут работать
×

ООО Киевподземдорстрой концерн 

Сучасне місто неможливо уявити без розвинутої транспортно комунікаційної інфраструктури. Вона є невід'ємним атрибутом цивілізації, сучасні системи інженерних комунікацій роблять наше життя не тільки більш комфортним, але і взагалі можливим.

Гідне місце в будівництві підземних санітарно-технічних комунікацій займає Концерн "Київпідземшляхбуд", але це його сучасна назва. Його історія починається в 1936 році. За цей час підприємство реорганізовувалось, змінювало назву і деякі напрямки діяльності, але тільки не якість виконання робіт.

У 2000 році під керівництвом Концерну "Київпідземшляхбуд" була створена структура в яку входять наступні організації:

- ТОВ "Управління по будівництву тунелів і підземних споруд спеціального призначення";
- ТОВ "Київпідзембуд";
- ТОВ "Укртунельбуд";
- ТОВ "Навігаторспецбуд";
- ТОВ "Трубінжбуд".

На сьогоднішній день Концерн "Київпідземшляхбуд" спеціалізується на будівництві і реконструкції всіх підземних інженерних комунікацій: каналізаційних колекторів побутових і стічних вод, водопровідних мереж різного призначення, газопроводів середнього і низького тиску, теплотрас, а також робить укладання бетонних основ різного типу і призначення методом вакуумування з використанням устаткування для обробки свіжоукладених бетонних сумішей, виконує роботи з антикорозійного захисту залізобетонних і металевих конструкцій, ємнісних споруджень в агресивних середовищах. Наявність висококваліфікованих фахівців і могутньої матеріально технічної бази дозволяють виконувати роботи підвищеної складності із застосуванням спеціальних методів водозниження, заморожування ґрунтів, штучного зміцнення слабких ґрунтів. Для виконання даних робіт, а також для виконання проектних робіт будь якої складності підприємство має необхідні ліцензії і дозволи.

Крім виробничих ділянок у структуру Концерну входять наступні підрозділи: служба головного інженера, виробничо технічне управління, фінансово економічне управління, бухгалтерія й інші, що дозволяє виконувати весь комплекс проектних і будівельних робіт.

Застосування сучасних енергозберігаючих технологій і устаткування дозволяють не змінювати звичний ритм життя міста, виконувати роботи в найкоротший термін при високій якості, зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.