Поул Траст 

Я хочу тут работать

Поул Траст 

Транспортна компанія ПОУЛ ТРАСТ вже довгий час успішно працює на ринку вантажних перевезень України та стрімко розвивається, постійно примножуючи парк вантажних автомобілів та збільшуючи об’єми перевезень.

Ми перевозимо різноманітні вантажі, починаючи з сипучих (пісок, відсів, щебінь, торф, зернові), металопрокату та закінчуючи продовольчими та непродовольчими товарами.

Задоволення потреб Клієнта – головне завдання компанії ПОУЛ ТРАСТ. Саме тому ми швидко та якісно виконуємо усі вимоги замовника щодо транспортування та безпеки вантажів. Наша репутація та наші прибутки залежать від задоволеності клієнтів роботою компанії, тому своєчасна та безпечна доставка Ваших вантажів є пріоритетним завданням нашої компанії.

Ми завжди готові до відкритого та плідного співробітництва . Досвід успішної роботи на ринку у поєднанні з високим професіоналізмом співробітників, дозволяють нам неухильно виконувати наші зобов’язання перед замовниками. Ми здатні забезпечити перевезення будь-яких типів вантажів використовуючи гнучкий підхід до потреб кожного клієнта.